Feladatok

  • Robothegesztésre szánt termékek (tolólapok és markoló kanalak) előkészítése (gyökhegesztés),
  • Hegesztőrobot(ok) felügyelete
  • Pisztolytisztítás és a kopó-fogyóalkatrészek cseréje
  • Termékminőség ellenőrzése, a talált hibák kézi hegesztéssel való javítása.

Elvárások

  • Fogyóelektródás, védőgázas ívhegesztő, vagy hegesztő államilag elismert képesítést szereztél
  • Több éves tapasztalatod van kézi hegesztőként és robothegesztőgép kezelőként
  • Tűzvédelmi vizsgával és befejezett középiskolai tanulmányokkal rendelkezel
  • Emelőgép jogosítvány legalább 4361 Híddaru, futódaru gépkategóriában
  • Nem okoz számodra gondot a 2 műszak vállalása (délelőtt: 06.00 - 14.00; délután: 14.00-22.00)

Előnyt jelent

  • Az amerikai jelölési rendszer és a Cloos hegesztő robotok ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bért kínálunk tapasztalattól, szakirányú végzettségtől függően és a próbamunka eredménye alapján (alapbér + műszakpótlékok + túlóra lehetőség)
  • Havi és éves bónusz
  • Ingyenes vállalati buszokat biztosítunk Gödöllőre az ország több pontjáról  a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva, saját autóval történő bejárást 45 Ft/km összegben támogatjuk 150 km-ig
  • Nagyon ügyelünk a biztonságos munkavégzésre és munkakörülményekre, munkavédelmi felszerelést és ruházatot biztosítunk
  • Kiváló szakemberektől tanulhatsz, egy mentor segít majd a munkád során
  • Egyedülálló technológiai eljárásokat sajátíthatsz el

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Gödöllői telephelyünkre keresünk a világszínvonalú CAT munkagépek, markolóinak kanalainak gyártásához ROBOTKEZELŐ HEGESZTŐ kollégákat.
Ha fontos neked hogy egy stabil, megbízható nemzetközi nagyvállalatnál dolgozz, ahol megbecsülik a munkád, akkor jelentkezz hozzánk!

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével!