Feladatok

Az Eventrend Group által üzemeltetett, a római parton található  Cziniel Cukrászdába keressük RÉSZLEGVEZETŐ CUKRÁSZ kollégánkat!
Munkakörödbe az alábbi feladatok tartoznak majd:
  • a termelésvezető által készített termelési terv alapján a munkafolyamatok megszervezése
  • a cukrászok munkájának irányítása
  • a minőség ellenőrzése
  • a napi munkád során a cukrász termelő műhelyünkben a termelési feladatokban aktív részvételedre számítunk
  • betartod és betartatod az előírt technológiák és receptúrák szerinti magas minőségű termékek elkészítését, melyért a termelésvezetővel közösen feleltek
  • a műhely hatékony és gazdaságos üzemeltetése, a HACCP előírások alapján történő munkavégzés ellenőrzése is a feladatod lesz
  • aktív részvételedre számítunk az alapanyag és készletgazdálkodási feladatokban egyaránt

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • legalább 8 éves tényleges szakmai tapasztalatot kérünk, melyből minimum 3 évet egy csapat irányítójaként vagy helyetteseként dolgoztál
  • igényesség, gyorsaság, precizitás jellemzi a munkád
  • felelősségtudattal bírsz és csapatjátékos vagy
  • képes vagy fejleszteni a kollégáidat és tudsz újat mutatni nekik
  • elvárjuk munkatársainktól a cukrászda által képviselt magas színvonalú megőrzését

Előnyt jelent

  • 5 éves vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • bejelentett, biztos munkahelyet, fizetett szabadsággal
  • 5 napos munkarendet napi 8 órás műszakokban
  • pontosan érkező havi fizetést
  • elismerjük, megbecsüljük és megfelelően honoráljuk szakmai tapasztalatodat
  • fiatalos, lendületes csapatot, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetet
  • korrekt, támogató vezetőséget
  • előrelépési lehetőséget és életre szóló karriertervet cégcsoportunkban
  • a munkáltató által finanszírozott képzéseken fejlődhetsz
  •  70%-os dolgozói kedvezményt az Eventrend Group éttermeiben és kávéházaiban családoddal vagy barátaiddal max. 4 főig

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőségek kínálnak munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

Ha felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, kattints a "Jelentkezem" gombra és küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat bérigényed megjelölésével!