Feladatok

Szeretnél egy lendületes csapat része lenni egy egyedi működtetésű, modern szállodában? Ha pörgős vagy, precíz, és örömmel dolgoznál a vendégek elégedettségéért, akkor nálunk a helyed!

Budapest egyik legnagyobb kapacitású, hibrid üzemeltetésű szálláshelye (szálloda és kollégium), a több mint 400 szobával és tetőterasszal rendelkező Dean’s Home Budapest és Buda legújabb kollégiuma, a Móricz Student Living keresi új kollégáját Reservation Coordinator pozícióba. Olyan lelkes és motivált kollégát várunk a csapatba, aki nemcsak foglalásokat kezel, de aktívan hozzájárul ahhoz, hogy vendégeink a lehető legjobb élményben részesüljenek.

  • Folyamatos kapcsolattartás a diákok és a hotel szállóvendégeivel, ezzel is biztosítva, hogy mindenki elégedetten távozzon.
  • Kreatív ajánlatokkal és precíz visszaigazolásokkal segíted a vendégeket, hogy minden apró részlet a helyén legyen.
  • Pontosan rögzíted a vendégek foglalásait és adatait, így mindig naprakészek maradunk.
  • Kezeled a napi adminisztrációt, frissíted az információs anyagokat, és intézed a szükséges irodai beszerzéseket, hogy minden gördülékenyen menjen.
  • Hallgatói háznézéseket szervezel. Ha valaki érdeklődik, Te mutatod be, hogy milyen különlegesek a szálláshelyeink, és elérheted, hogy már az első benyomás kiváló legyen.
  • A vendégelégedettség magas szinten tartása. Kérdésekre, kérésekre és speciális igényekre való gyors és hatékony reagálás.
  • Proaktívan segíted a csapatot és vezetőidet, hogy minden projekt sikeresen záruljon.

Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel mind szóban mind írásban.
  • Kiváló kommunikációs és szervezési képességed van.
  • Fontos számodra, hogy a vendégek jól érezzék magukat. Segítőkész, udvarias és empatikus vagy.
  • Elébe mész a feladatoknak. Ügyfélközpontú szemlélettel és nagyfokú rugalmassággal végzed a munkádat.
  • Pontosság, precíz munkavégzés és szakmai igényesség jellemez.

Előnyt jelent

  • Turizmus-vendéglátás szakirányú, felsőfokú tanulmányok.
  • Szállodában vagy lakás kiadásban (Airbnb) szerzett tapasztalat.
  • Egyéb idegen nyelv ismerete.
  • Fidelio/Opera/Sabeeapp programismeret.
  • Nyitottság arra, hogy a klasszikus szállodai rezervációhoz képest összetettebb feladatok is várnak Rád a nemzetközi diákok foglalásainak menedzselésével.

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkavégzés: akár részmunkaidőben, akár 8 órás beosztásban dolgoznál, mi igyekszünk igazodni hozzád. A hétfőtől péntekig tartó munkarendünk stabilitást biztosít, és akár azonnal is kezdhetsz, határozatlan idejű szerződéssel.
  • Karrierépítési és fejlődési lehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi piacra törő cégcsoport tagjaként.
  • A pozícióhoz illeszkedő versenyképes bér.
  • A próbaidő (3 hónap) lejárta után SZÉP-kártya havi keretösszeg biztosítása.
  • Munkaidő előtt/után a Dean’s Home Budapest fitnesztermének díjmentes használata.
  • Fiatalos, támogató csapat vár, ahol mindenki segítőkész, és gyorsan beilleszkedsz.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A több mint 60 főt foglalkoztató Forestay Group lefedi az ingatlanpiac teljes szolgáltatási spektrumát, úgy, mint generálkivitelezés, ingatlanpiaci befektetések kezelése és ingatlanok üzemeltetése.
Az általunk megvalósított projektek közt megtalálható Magyarország legnagyobb, több mint 400 szobás hibrid üzemeltetésű (hotel és kollégium) szálláshelye, a Dean’s Home Budapest, a Móricz Student Living kollégium, a Marriott Moxy Budapest Downtown brand alatt megvalósuló 280 szobás szálloda fejlesztés.

Amennyiben úgy gondolod, szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, kérünk küldd el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat a bruttó fizetési igényed (fix összeg vagy tól-ig bérsáv) megjelölésével.