Feladatok

  • Ügyfeleink szerver infrastruktúráinak üzemeltetése
  • Új szerver infrastruktúrák tervezése, meglévő rendszerek bővítése vagy fejlesztése
  • Windows alapú rendszerek, szolgáltatások üzemeltetése (AD, DNS, DHCP, RDS, file server, print server)
  • Levelezőrendszerek, adatbázis kiszolgálók üzemeltetése
  • Virtualizációs környezetek üzemeltetése (VMware, Hyper-V)
  • Ügyfeleink infrastruktúráinak felmérés
  • Rendszerdokumentációk készítése és folyamatos frissítése

Elvárások

  • Szerver és storage eszközök üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Szerver oldali operációs rendszerek és alkalmazások alapos ismerete (Windows Server, Exchange Server, SQL Server stb.)
  • Microsoft 365 szolgáltatások üzemeltetésében szerzett gyakorlat (Exchange Online, Teams, Sharepoint Online)
  • Tapasztalat virtualizációs környezetek üzemeltetésében (VMware, Hyper-V)
  • Adatmentési megoldások ismerete
  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat a felsorolt feladatkörökben
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor jó együttműködő képesség
  • Komplex mérnöki feladatokban jó problémamegoldó képesség, proaktív hozzáállás

Előnyt jelent

  • A felsorolt technológiákhoz kapcsolódó gyártói minősítések
  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Nagyvállalati rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Felhő infrastruktúrák üzemeltetésében szerzett gyakorlat (Azure vagy AWS)
  • Linux ismeretek
  • Monitoring rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, napi 8 órás munkaidő
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Egyéni oktatási terv, képzések és vizsgák támogatása
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Támogató vezetőség
  • Home office lehetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest

Céginformáció

Az Euro-Profil cégcsoport 1984-ben alakult, és mára a hazai IT és irodatechnikai piac egyik meghatározó szereplőjévé vált. IT innovációs megoldások szállítása mellett rendszerintegrációs és üzemeltetési szolgáltatásokat nyújtunk ügyfeleink számára. Jelenleg IT support szolgáltatásokat nyújtó csapatunkba keresünk új kollégát.

A fényképes önéletrajzokat csak fizetési igény megjelölésével tudjuk figyelembe venni.
Cégnév: EURO-PROFIL RENDSZERHÁZ Kft.