Tudtad?

  • A SIGNAL IDUNA Biztosító Zrt. Németország egyik vezető pénzügyi konszernjének magyarországi leányvállalata.
  • A magyarországi biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője.

Fejlődésünk töretlen, és hiszünk abban, hogy a célkitűzéseinket veled fogjuk megvalósítani!

Gyere, várunk hozzánk az alábbi munkakörbe:

Rendszerszervező (SIG 122)

Téged keresünk, ha rendelkezel a következőkkel:

  • hasonló szakmai területen szerzett néhány éves tapasztalat (biztosítási, ill. pénzügyi/pénzintézeti szektor preferált)
  • rendszerszervezői gyakorlat adatmapping tudással (képes adatbázist feltérképezni és dokumentálni úgy, hogy adatszolgáltatás és riportolás az alapján elvégezhető legyen)
  • kiváló, minőségi dokumentáció készítése
  • projektmenedzsment ismeretek és adatbázis-kezelési jártasság, SQL-tudás előnyt jelentenek
  • felsőfokú végzettség; angol nyelvtudás-előny
  • kiváló prezentációs és meeting moderálási képesség
  • analitikus látásmód, rendszerszemlélet, folyamat-orientáció
  • hatékonyan kommunikáció, jó együttműködési készség

Rád váró feladatok:

  • informatikai rendszerfejlesztési, rendszerbevezetési feladatokhoz specifikációk készítése üzleti igények alapján
  • rendszerelemzés: meglévő rendszer működésének, folyamatainak, integrációinak megértése, feltérképezése
  • a bevezetéshez kapcsolódó tesztelésben történő részvétel
  • kapcsolattartás fejlesztőkkel, üzleti területekkel

Mire számíthatsz nálunk?

  • az ügyfelek igényeinek megismerése és magas szintű kiszolgálása vezérli munkánkat
  • nálunk érték a munkavállaló
  • nyitott és befogadó közösség vagyunk, egy lendületes csapat tagja lehetsz
  • hibrid munkavégzési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • extra béren kívüli juttatási csomag (cafeteria juttatások)
  • céges balesetbiztosítás
  • utazástámogatási a vidéki kollégák számára
  • sportolási lehetőség (fitnesz terem, csoportos órák)
  • modern irodai környezet
  • szakmai képzések, folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek
  • közösséget építő rendszeres programok (piknik, közös biciklizés, csapatépítés, irodai tematikus napok)
  • extra egészségügyi szűrések

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszertervező

Küldd el fényképes önéletrajzodat pozíció megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérjük, hogy a tárgy mezőbe szóközzel írd be a „Rendszerszervező (SIG 122)” kódot.