A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

RENDSZERSZERVEZŐ - PROJEKT MUNKA (NF)

Munkavégzés helye: hybrid, heti 2 nap bejárás (Budapest, XIII.)

Munkavégzés formája: projektmunka, 3-6 hónap

Feladatok:

  • SOA és a microservice architektúránkban történő fejlesztések támogatása,
  • L3 support feladatok ellátása

Elvárások:

  • Hasonló (bank, biztosító) IT területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • 3-4 év rendszerszervezői szakmai tapasztalat.
  • Analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet
  • A következő technológiák/eszközök ismerete: SQL, SOA, XML, XSD, REST, UML
  • Jó kommunikációs készség, és csapatmunkába való beilleszkedés fontos.

Amit előnynek tartunk:

  • SOAPUI és Postman tapasztalat
Cégnév: Tech People Hungary Kft.