Feladatok

  • IT megoldások tervezése Open Source technológiai környezetben.
  • Ügyfél technikai igényeinek felmérésben és dokumentálásában való részvétel.
  • Logikai és fizikai rendszerterv készítése.
  • Üzleti elemzőket támogatod a követelmények megvalósíthatóságának vizsgálatában.
  • Feladatok definiálása a fejlesztők számára az üzleti igények alapján.
  • A migrációs és integrációs feladatokban való részvétel.
  • Az adott projekt során szükséges erőforrások, becslések, határidők betartásának támogatása.
  • L3-as szintű hibák és feladatok kezelésében való közreműködés.
  • A rendszer esetleges változásai során az érintett dokumentációk frissítése.

Elvárások

  • Minimum 3 év munkatapasztalat rendszerszervezőként
  • Felsőfokú informatikai vagy releváns műszaki végzettség
  • Szakmai (IT) angol nyelvismeret
  • Rendszerszintű szemlélet
  • IT szabványos (ipari / céges) megoldások ismerete, értése és alkalmazása
  • Adatmodellezési és IT tervezési ismeretek

Előnyt jelent

  • Soap UI/Postman ismerete
  • Adatbázis tervezési ismeretek
  • Open Source termékek ismerete (Liferay, Alfresco, Activity)
  • Adatmigrációban való jártasság
  • Folyamattervezésben való jártasság
  • Atlassian termékek ismerete

Amit kínálunk

  • Támogató, szakmailag komoly tapasztalattal rendelkező csapat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Szakmai és készségfejlesztő képzések
  • Extra szabadnapok
  • Egészségbiztosítás
  • Csapatépítők-, és wellbeing programok
  • Modern irodai környezet a Haller Gardens irodaházban
  • Home office lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Barré Technologies Zrt. egy nagyvállalati megoldásokra szakosodott szoftverfejlesztő és megoldás szállító vállalat, mely elsősorban vállalati tartalomkezeléssel és nagyvállalati adatvagyon kezeléssel foglalkozik. Nem csupán fejlesztünk, hanem a lehető legkorszerűbb termékeket felhasználva megoldásokat szállítunk.

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő csapathoz tartozni, ahol nem projekt alapon dolgozunk, hanem csapatot építünk, akkor Téged keresünk!
Cégnév: Barré Technologies Zrt. Kft.