BEKO Engineering KFT.

Rendszerszervező (Banki terület)

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Rendszerszervezőként részvétel a követelmények részletes analízisében, kidolgozásában
  • Követelményeket lefedő rendszerfunkciók és komponensek működésének alapszintű tervezése,
  • Fejlesztőkkel való folyamatos kommunikáció
  • Problémamegoldásban való részvétel (alternatív megoldások kidolgozása és tervezése, megvalósító csapattal való együttműködés)
  • Rendszer dokumentációk előkészítése (rendszerterv, felhasználói kézikönyv)
  • Tesztdokumentációk készítésében történő részvétel
  • Tesztelésben történő részvétel (manuális, szervezői tesztek)
  • Részvétel a változáskezelési folyamatban, telepítési, release kezelési folyamatok dokumentálása
  • Üzleti elfogadói tesztelés támogatása

MILYEN HÁTTÉRRE LESZ SZÜKSÉGED?

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat pénzügyi/ biztosítási területen rendszerszervezőként/ üzleti elemzőként
  • PL/ SQL tudás
  • Tapasztalat többszállítós projektekben
  • Angol nyelv középszintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Komplex agilis módszertanokban szerzett tapasztalat
  • Tradicionális vállalati eszközkészlet (MS Office, Jira, Confluence, MS Project stb.) ismerete

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA:

  • Pénzintézeti elektronikus csatorna projektekben már vettél részt
  • Az érintett technológiák kapcsán általános, tájékozottság szintű ismereted van

MÉG TÖBB OK, HOGY A BEKO-HOZ CSATLAKOZZ:

  • Stabil, osztrák hátterű vállalat, idén 33 éves múlttal Magyarországon
  • Alapbér + személyre szabható Cafeteria br. 36.000 Ft/hó + 13. havi juttatás
  • Szakmai képzések szervezése egyéni igények alapján, soft skill és nyelvi képzések
  • Egyéni coaching lehetőség
  • Rugalmas munkaidő és Home Office lehetőség projekt függvényében
  • Csapatépítő programok és céges rendezvények
  • 5 évente jubileumi bónusz
  • TOP dolgozó kitüntetések (külön díjazással)
  • Munkatárs ajánlási program- bruttó 600.000 Ft minden sikeres ajánlás után
  • Izgalmas projektfeladatok, lehetőség a fejlődésre, előrelépésre

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest XIII. kerület- Rugalmas home office lehetőséggel, akár heti 2-3 nap

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszertervező
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Projektmenedzser