Grafton Recruitment

Rendszerszervező/BA (100-16-42565/PR)

Feladatok:

Pénzintézeti hátterű ügyfelünk részére keresünk Rendszerszervező munkatársat.

- Rendszerszervezőként feladatod lesz a számlavezető rendszerek szakértői támogatása, ezen belül a felmerülő igények követelményelemzése és a megfelelő megoldások megtervezése, tesztelése.

- Ezen felül Te felelsz majd a fejlesztési, tesztelési, bevezetési feladatok koordinálásáért, tulajdonképpen az IT fejlesztés end-to-end irányításáért, adott téma gazdájaként.

- A feladatok során kapcsolatot tartasz a megrendelő területekkel, egyéb banki társosztályokkal
Cloud migrálási projektben történő részvétel a kezdetektől

Elvárások:

-4+ év rendszerszervezői tapasztalattal rendelkezel,

-SQL v. PLSQL v. MySQL v MS SQL szerepel az önéletrajzodban és tudsz is több táblát érintő lekérdezést írni

-előny ha WebService v. SOAP v. REST Interface ismereted van
hívószavak: SQL, IF, MQ, WS, REST, JSON, XML, XSD, WSDL stb kifejezésekkel
készítettél már önállóan rendszertervet, aminek az implementálásában részt vettél az igény átvételétől az élesítésig
-olvastál már és nem félsz a jövőben sem alkalmazás LOG-ot olvasni

-csináltál már tesztelést önállóan ezen belül integrált teszteket is végeztél.

Amit a megbízónk kínál:

-cafeteria
-hybrid munkavégzés, flexibilis munkaidő
-széleskörű képzése, tréningek
-magas színvonalú szakmai közösség és komplex feladatok

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Rendszertervező