MBH Bank Nyrt.

Rendszerszervező

AZ MBH BANK MAGYARORSZÁG EGYIK VEZETŐ BANKJA. STABIL, HAZAI BANK, AZ ORSZÁG LEGNAGYOBB FIÓKHÁLÓZATÁVAL.
Célunk, hogy ÉRTHETŐ, EMBERKÖZELI és SZERETHETŐ élménnyé tegyük a bankolást, miközben támogatjuk közel 2 millió ügyfelünket, hogy tudatosan és magabiztosan kezeljék pénzügyeiket.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • MBH Befektetési Bank befektetési szolgáltatási rendszereket érintő informatikai bau és projekt rendszerszervezői feladatok ellátása
  • Együttműködés az üzleti igényeket megfogalmazó szakmai és támogató szakterületekkel, valamint a funkcionális és nem funkcionális követelményeket meghatározó szakterületekkel az igények kezelése kapcsán.
  • A fejlesztési igényekről rendszeres, illetve eseti összegzések, jelentések, státusz készítése, ticketing rendszerben történő nyilvántartása, aktualizálása
  • A fejlesztési igények felülvizsgálata a meglévő alkalmazás architektúra és már működő megoldások figyelembevételével
  • A megvalósítandó alkalmazás, rendszer logikai tervezésének támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a fejlesztőkkel, a projektvezetővel és rendszergazdával.
  • Migrációs feladatok tervezése, fejlesztés alatt álló alkalmazások, rendszerek dokumentációjának véleményezése.
  • Éles incidensek kezelésének menedzselése, támogatása, vezetői tájékoztatás

Milyen tudásra lesz szükséged?

  • 1-3 év informatikai rendszerszervezési területen szerzett tapasztalat
  • Értékpapír-számlavezető rendszerek és folyamatok ismerete
  • Szakirányú (informatikai vagy gazdasági) közép- vagy felsősokú végzettség
  • Jó szervezési és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, kezdeményezőkészség
  • Minőségorientáció, igényesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, eredményorientáció
  • Együttműködési képesség, ügyfélorientációs szemlélet
  • Banki, bankfelügyeleti vagy folyamatkezelői informatikai rendszerek bevezetésében, működtetésében, illetve informatikai fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat, valamint clavis rendszer ismerete előnyt jelent.

Miben számíthatsz ránk?

  • Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
  • Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
  • Home office lehetőséget biztosítunk
  • Szupercsapatként működünk együtt
  • Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz
  • Generációs sokszínűségi stratégia: Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: MBH Bank Nyrt.