Feladatok

Feladat: Piacvezető és saját fejlesztésű ügyfélkapcsolatot támogató rendszereink telepítése, támogatása, fejlesztése, testre szabása, más rendszerekkel történő integrálása ügyfeleink igényei szerint.

Elvárások

Fejlesztői tudás: Webes technológiák ismerete, Hálózati ismeretek, Hardware ismeretek, Windows és Linux operációs rendszerek nem csak felhasználói szintű ismerete, SIP technológiai ismeretek
Angol nyelvtudás
Jó kommunikációs készség szóban és írásban
Önálló anulási képesség és munkavégzés

Előnyt jelent

Távközlési ismeretek
Google Cloud, Azure és Amazon Web Services ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk

heti 40 órás, főállású pozició
hosszútávú tervezés lehetősége
javarészben otthoni munkavégzés
szakmai fejlődés, piacképes ismeretekkel
hazai és nemzetközi projekt környezet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

www.euronetrt.hu