SPAR Magyarország Kft.

Rendszergazda

Feladatok

  • Felhasználók támogatása, ticket rendszerben, illetve telefonon érkezett bejelentések kezelése és megoldása személyesen, vagy távmenedzsment eszközökkel
  • A jelzések, események végigkövetése azok lezárásáig, szükség esetén a feladatok eszkalálása magasabb technikai, gyártói vagy management szint felé
  • Windows szerverek üzemeltetése
  • Windows kliensek telepítése, üzemeltetése
  • Hálózati nyomtatók üzemeltetése, menedzselése
  • Apple eszközök kezelése, menedzselése
  • Active Directory menedzsment
  • Nemzetközi projektmunkákban való részvétel, kapcsolattartás a nemzetközi IT csoportjainkkal

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Legalább közép szintű kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pozitív, megoldás-orientált szemlélet
  • Microsoft rendszerek rendszergazdai szintű ismerete és üzemeltetési gyakorlat (Windows Server 2012/2016/2019/2022, Active Directory, DHCP, GPO, DFS, RDS, stb.)
  • Virtualizált környezet ismeret (VMware)
  • Hálózati nyomtatási megoldások ismerete
  • Alapszintű hálózati ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Linux rendszerek, Apple DEP és Microsoft Intune ismeret

Amit kínálunk

  • 13. havi juttatást
  • SPAR dolgozói kedvezmény, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig
  • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
  • Egészségbiztosítási csomagot
  • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatást
  • Ingyenes céges buszjáratot Budapest, Tata és Tatabánya térségéből/ gépjármű üzemanyagtérítést br. 40 Ft/km
  • Magas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattal
  • Home office lehetőséget
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, nemzetközi fejlődési lehetőséget
  • Nyelvtanulási lehetőséget
  • Mentorprogramot, ami segíti a betanulásod

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
Cégnév: SPAR Magyarország Kft.