Feladatok

  • Kreatív tervezések koordinálása, promóciók, kisebb és közepes kampányok managementje, árajánlatok és timingok összeállítása
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és divíziókkal, pontos, precíz kommunikáció
  • Tenderanyagok összeállítása, ügyfélprezentációkon történő részvétel

Elvárások

  • Szereted A-tól Z-ig managelni a projekteket, ezért bátran rádbízhatjuk a legjobb ügyfeleinket és kampányainkat
  • Van felsőfokú képzettséged
  • Precíz vagy, és kifejezetten kedveled, ha önállóságot kapsz a projektjeid terén.
  • Szeretnél fejlődni és tanulni újabb és újabb projekteken
  • Felsőfokú szinten beszélsz és tárgyalsz angol nyelven

Előnyt jelent

  • Rendezvényszervezés területén szerzett tapasztalat
  • Legalább 2 év projekt manageri tapasztalatod
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési rutinnal rendelkezel

Amit kínálunk

  • Csapattámogatás és szuper hangulat, kedves kollegák
  • Nemzetközi, multinacionális ügyfélkörrel való együttműködés
  • Hibrid munkavégzés (Heti két nap homeoffice)

Céginformáció

Hosszú ideje sikeresen működő BTL marketingügynökség hazai és nemzetközi ügyfelekkel, valamint produkciós és nyomdaipari divízióval.
Portfóliónk  széleskörű: in-store kampányok és promóciók, samplingkeg, fesztiválkitelepülések és rendezvények szervezése, kreatív koncepciók és grafikai tervezés, produkciós gyártás és kivitelezés

Ha szeretnél csapatunk tagja lenni, csatold önéletrajzod és add meg fizetési igényed!

Cégnév: Prodactive World Kft.