MAVIR Zrt.

Szeretnél villamosmérnök vagy energetikai mérnök hallgatóként valódi kihívásokra választ adni? Motivál, hogy rövid idő alatt rengeteg tudást sajátíthatsz el rendkívül széleskörű tapasztalattal, az országban egyedülálló tudással rendelkező kollégáktól? Érdekelnek az alternatív energiák térnyerésének relévédelmi kihívásai? Lehet, hogy nálunk a helyed!

Csatlakozz a MAVIR Zrt.-hez és vegyél részt a villamosenergia iparág jövőjének alakításában Te is!

RELÉVÉDELMI GYAKORNOK

pozícióba keressük munkatársunkat.

Egy speciális feladatot ellátó, profi csapat várja a jelentkezésedet a Szekunder szakszolgálati osztály OVRAM Relévédelmi Csoportjába.

Relévédelmi gyakornok

Főbb feladatok, munkák

  • A MAVIR átviteli hálózatán alkalmazott relévédelem-automatika készülékek védelmi beállításainak meghatározása, paraméterezése. 132 kV-os RKI hálózat, és erőművi főberendezések védelem-automatika beállításainak egyeztetése a partner cégekkel.

  • A villamosenergia-rendszert érintő zavarok kivizsgálása, az adatok feldolgozása, jelentések, statisztikák készítése.

  • Hálózat szimulációs vizsgálatok, és a szükséges zárlatszámítások elvégzése, az ezekhez szükséges erőművi és hálózati topológia elkészítése és karbantartása.

  • Megvalósítási Tanulmányok, Hálózati Csatlakozási Tervek megismerése és szakterületi véleményezése.

  • Aktív részvétel a csoport egyéb feladatainak ellátásában.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • BSc. befejező év vagy folyamatban lévő MSc. / Phd. villamosmérnöki / energetikai mérnöki (villamosenergetika specializáció) hallgatói tanulmányok

  • Aktív középfokú angol nyelvtudás

  • Microsoft Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

KÉSZSÉGEK:

  • Jó kooperációs készség

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Proaktív, analitikus és rendszerszemléletű gondolkodás

  • Jó problémamegoldó készség

  • Jó kommunikációs és együttműködési készség, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hálózatszámító (Loadflow és zárlatszámítás) szoftver ismerete

  • Szakirányú BSc, MSc végzettség; szakmérnöki

  • Relévédelem-automatika készülékek és kezelő szoftvereik ismerete (IED EP+, Relion, Siprotec, EuroCAP, PCM600, Digsi)

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható munkahely: Gyakornoki lehetőség egy stabil és kiszámítható helyen, ahol hosszútávon akár főállású pozíciót is kaphatsz.

  • Rugalmasság: Rugalmas munkarend, hogy a komoly és kihívásokkal teli munkád mellett megfelelő idő jusson magadra és a tanulmányaidra.

  • Képzés és fejlődés: Tudjuk, hogy milyen értékes a tudás, ezért folyamatosan segítünk tanulni és fejlődni a szakmai képzéseken túlmutatóan is.

  • Teljesítmény és innováció: A kimagasló teljesítmény nálunk érték, hiszen fontos az innovatív és cél orientált működés.

  • Hosszútáv: A jelenleg nálunk dolgozó kollégák nagy része gyakornokként kezdte nálunk pályafutását. Ha kölcsönös az elégedettség ez a lehetőség Neked is adott.

Egyéb információ

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület, Anikó utca 4.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
Cégnév: MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT.