Feladatok

  • Az irányítása alá tartozó Régió üzleti, és értékesítési terveinek, valamint a számára kitűzött értékesítési, pénzügyi célok elérése érdekében tett szükséges intézkedések megvalósítása
  • Ügyfél-akvizíciós feladatok ellátása, potenciális ügyfélkör felkeresése, számukra ajánlati csomagok összeállítása
  • Feladatai vonatkozásában aktívan részt vesz a Bank külső kommunikációjában (konferenciák, ügyféltalálkozók, előadások stb.)
  • A Közösségi Banki értékek és küldetés alapján személyre szabott tanácsadás az ügyfelek igényeinek, lehetőségeinek és bemutatott élethelyzetének figyelembevételével
  • Az értékesítési tevékenységhez kapcsolódóan gondoskodik az ügyfél tájékoztatás megfelelőségéről, naprakészségéről, biztosítja, hogy a meglévő és új ügyfelek a Bank stratégiai célkitűzésével összhangban álló ügyfélelégedettséget biztosító kiszolgálásban részesüljenek
  • Fióklátogatás, értékesítés támogatás
  • Ügyféltárgyalásokban való aktív részvétel
  • Akvizíciós folyamatok támogatása
  • Szabályzat készítés, stratégia kialakítás
  • Társterületekkel való egyeztetések
  • Az üzletág érdekeinek képviselete bankon belül
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Együttműködés és beszámolás közvetlenül a Retail vezető felé.

Elvárások

  • 1-3 éves vezetői tapasztalat
  • Mikrohitelezési tapasztalat
  • Akvizíciós tevékenységben való jártasság
  • Értékesítési szemlélet és képesség
  • Meggyőző kapcsolatteremtő, kommunikációs és érdekérvényesítő készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felsőfokú gazdasági végzettség.

Kívánt jellemvonások:

  • Etikus, toleráns, magas erkölcsi normák szerint él
  • Érzékeny a társadalmi és civil ügyek iránt
  • Motivált, szereti a szakmáját és az ügyfeleket
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Megbízható, felelősségteljes
  • Precíz, hatékony a probléma és konfliktuskezelésben.

Előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet
  • Kellemes, kulturált munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónapos próbaidő)
  • Személyre szabható Cafeteria juttatás a belépés napjától
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Csatlakozási lehetőség mobiltelefon flottába
  • Céges programok és csapatépítő rendezvények
  • Minden hónapban egyszer közös reggeli
  • Dolgozói ajánlási program
  • Munkavállalói résztulajdonosi program.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Masszázs

Céginformáció

  • Több mint 25 éve működünk nyereségesen 100%-ig magyar magántulajdonban lévő kereskedelmi bankként.
  • A hazai bankpiacon - egyedülálló módon - közösségi bankként vagyunk jelen, a nemzetközi értékalapú bankokhoz (GABV) tartozunk.
  • 2019-ben elnyertük az Év Társadalmilag Felelős Bankja örökös díjat a Mastercard Év Bankja versenyen.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Régióvezető” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével.

 A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást a MagNet Bank weboldalán megtalálható "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű adatkezelési tájékoztató tartalmazza.