Feladatok

Milyen feladatokra számíthatsz?
  • 3 dél-alföldi megye képviseletének napi operatív működésének felügyelete, támogatása
  • fiatalos, pörgős csapat szakmai vezetése, motiválása, fejlesztése
  • szolgáltatási folyamatok teljes körű irányítása és kontrollja
  • törzspartnereinkkel egyeztetések és tárgyalások szervezése, lebonyolítása
  • riportok, statisztikák készítése
  • szakmai eseményeken való részvétel

Mi az amiért Te vagy az ideális jelölt?
  • nem csak emberekkel, hanem az emberekért is szeretnél dolgozni
  • nem riadsz meg a törvényi és minőségi szabályok betartatásáról
  • proaktívan állsz a feladatokhoz, a megoldásra törekszel
  • nyitott személyiségeddel a vállaltunk arcaként is megállod a helyed
  • nem idegen számodra a vezetés és a partnerlátogatások világa

Elvárások

Mik az elvárásaink?
  • Felsőfokú végzettség
  • minimum 3 év HR-ben szerzett tapasztalat (bármilyen területen)
  • minimum 1-2 év csoportvezetésben vagy projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • gyakorlott felhasználói Ms Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin

Amit kínálunk

Mit adunk cserébe?
  • Tapasztalathoz igazodó versenyképes juttatás
  • Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők
  • Betekintést nyerhetsz egy folyamatosan fejlődő iparágba
  • Támogató vállalati kultúra és csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Olyan HR szolgáltatót keresel, amely nemcsak jelen van, hanem szerves része a magyar munkaerőpiacnak? Akkor jó helyen jársz! Több mint 30 éve állunk a diákmunka, és több, mint 20 éve a munkaerő-kölcsönzés és egyéb HR szolgáltatások élvonalában, folyamatosan újítunk, és rugalmas megoldásokkal támogatjuk partnereinket. A dinamikusan változó munkaerőpiacon stabilak maradtunk, és folyamatosan fejlődünk – most pedig téged keresünk, hogy velünk együtt építsd tovább sikerünket!

Miért érdemes velünk dolgoznod?
Nálunk nemcsak egy pozíciót kapsz, hanem lehetőséget a folyamatos fejlődésre, hiszen nincs két egyforma nap. Ha szereted a kihívásokat, és olyan karrierre vágysz, ahol a szakmai tudásod épp olyan fontos, mint a személyiséged, akkor nálunk minden adott ahhoz, hogy megtaláld a számításaidat.