Feladatok

  • Területi képviselői feladatkör ellátása: meglévő partnerek látogatása, folyamatos, magas szinten történő kiszolgálása, az értékesített termékportfólió bővítése (helyszíni értékesítés, rendelések felvétele és kiszállítása).
  • Korábban aktív partnereink megkeresése (jól ismerik az Irtó Trió nevét, portfólióját).
  • Optimális ügyféllátogatási számokat dolgoztunk ki részedre, a rendszereinknek köszönhetően napi szinten nyomon követheted a haladásodat.
  • CRM rendszer napi szintű vezetése az átlátható munkavégzésért és a hatékony ügyfélmenedzsment érdekében.
  • Az értékesítési feladatkörhöz tartozó terület: egy régió képviselete a felvázoltak alapján.

Elvárások

  • Területi képviselőként szerzett munkatapasztalat (3-5 év)
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs képesség, mely fontos alapköve lesz feladatkörödnek
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  •  ’B’ kategóriás jogosítvány és kellő vezetési tapasztalat
  • Nem feltétel az iparági tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett főállás, önálló munkavégzési lehetőség.
  • Vezetői támogatás, közvetlen kommunikációs kapcsolat, gyors reakcióidő.
  • A bérezés tekintetében elismerjük meglévő szakmai tapasztalatodat és a nálunk befektetett munkádat, valamint jól tervezhető, bejelentett, hitelképes munkabért biztosítunk számodra, rendszeres jutalék kifizetéssel, magas minőségű munkaeszközökkel (autó, mobiltelefon és laptop)
  • A jutalék mértékét és összetételét a felvételi beszélgetés során részletesen ismertetjük veled.
  • Biztos, stabilan növekedő vállalati háttérrel rendelkezünk.
  • Megbízható, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk.
  • Folyamatos szakmai fejlődésed biztosított nálunk, bármikor és bármilyen kérdéssel fordulhatsz tapasztalt munkatársainkhoz és a menedzsmenthez.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Szereted az ügyfelek túraterv szerinti látogatását, a gyors és hatékony kommunikációt? Szeretnél egy szervezett, támogató és szakmai kereskedelmi vezetővel együtt dolgozni? Amennyiben igennel válaszoltál, téged keresünk! Hitelképes alapjövedelem mellett negyedéves elszámolású jutalékrendszerrel, széles és folyamatosan bővülő, minőségi termékportfólióval, professzionális betanítással és munkaeszközökkel (új és jó minőségű autóval, telefonnal, laptoppal, színvonalas marketing és bemutató anyagokkal) várunk csapatunkba.
Céginformáció: Az Irtó trió Kft. - a piac meghatározó szereplőjeként - közel 20 éve foglalkozik kártevőmentesítéssel. Vállalatunk stabil hazai és nemzetközi ügyfélkörrel, magas minőségű termékekkel és innovatív megoldásokkal működik. Szerves résztvevői vagyunk az elismert nemzetközi szakmai rendezvényeknek és konferenciáknak (London, Madrid, Dubai, Malayzia, Marokkó, Mexikó, Stuttgart, PC Seminar – Szlovákia, stb.). Egyedi, Unió kompatibilis műanyagszerelvényeink gyártását saját gyártóegységgel oldjuk meg. Termékeinket több, mint 60 országba exportáljuk.
Amennyiben szereted az értékesítéssel járó szabadságot és szeretsz önállóan dolgozni, akkor ez a pozíció Neked szól! Szeretettel várunk csapatunkban!

További információk:
https://irtotrio.hu/cegbemutato/" target="_blank" rel="noreferrer noopener">https://irtotrio.hu/cegbemutato/

(A közösségi médián és egyéb csatornákon is jelen vagyunk, támogatva ezzel területi képviselőink munkáját.)

Cégnév: Irtó Trió Kft.