Feladatok

A munkakör fő célja az Északnyugat-magyarországi régió középtávú direkt értékesítési stratégiájának megalkotása, teljes körű értékesítési célkitűzéseinek megvalósítása.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A területi értékesítői csapat vezetése, fejlesztése, motiválása
  • Új munkatársak felvétele, beillesztése, koordinálása, fejlesztése
  • Forgalmi tervszámok meghatározása és a teljesítés megvalósulásának folyamatos nyomon követése
  • A vállalat többcsatornás értékesítési stratégájának területi implementálása és fejlesztése
  • Üzleti hatékonyság növelése, magas szintű ügyfél-elégedettség, ügyfélkiszolgálás biztosítása
  • Szoros, támogató együttműködés az Értékesítési Igazgatóval és társosztályokkal
  • Konkurencia elemzés, piaci jelenlét tovább erősítése

Elvárások

A pozícióban elvárt készségek és tapasztalat:

  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalat, műszaki, kereskedelmi vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Kimagasló tárgyalási készség, precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Erős elemzői, problémamegoldó, szervező képesség, ugyanakkor rugalmas és határozott személyiség
  • Értékesítés központú és eredményorientált gondolkodás, kíváncsiság az újdonságok megismerésére
  • Képesség egy 15-20 fős értékesítői csapat vezetésére, motiválására
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Nem áll távol tőled a multinacionális gondolkodás, amit a le tudsz fordítani a mindennapi működésben történő megvalósításra
  • Jogosítvány, aktív vezetői gyakorlat

Előnyt jelent

  • Már rendelkezel kapcsolati tőkével
  • Szereléstechnika területén szereztél tapasztalatot

Amit kínálunk

Mi az, amit mi biztosítunk:

  • Befogadó, családias közeg
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Magáncélra is használható céges autó
  • Alap- és teljesítményen alapuló mozgó bér, beépített motivációs elemekkel
  • Béren kívüli juttatások
  • A munkavégzésed okostelefon, mobilinternet, laptop és ipad készülék segíti
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai tréningek, továbbképzések
  • Stabil és folyamatosan fejlődő multinacionális vállalati háttér
Cégnév: WÜRTH SZERELÉSTECHNIKA KFT.