Feladatok

  • A területén lévő Nemzeti Dohányboltok napi szintű látogatása
  • Új és meglévő termékeink eladásainak ösztönzése
  • Cégünk portfóliójának ismertetése, növelése a dohányboltokban
  • Tervezett vállalati célok elérése mennyiség, árbevétel és disztribúció vonatkozásában
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel
  • Vevőszerzés
  • Egyéb képviselői munkákkal kapcsolatos feladatok maradéktalan ellátása
  • Az Értékesítési Vezető által kiadott egyéb utasítások végrehajtása
  • Minőségi piaci információ szerzése

Elvárások

  • Határozott kiállás, jó értékesítői adottságok
  • Kitartó és agilis, de empatikus személyiség
  • Nagyon jó kapcsolati és kommunikációs készség
  • Hasonló értékesítő pozícióban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • "B" kategóriás vezetői engedély alapfeltétel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ideális esetben Pécs és környéke lakhely

Amit kínálunk

  • Izgalmas, változatos kihívásokkal teli munkakör
  • Hosszútávon biztos állás
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Vállalati gépkocsi priváthasználattal

Céginformáció

TTI Nemzetközi Dohánykereskedelmi Kft 1993-ban alakult a német Pöschl Tabak leányvállalataként.
Nagy értékű dohánytermékek, úgymint cigaretta, cigarettadohányok, pipadohányok, szivarok, szivarkák, tubákdohányok és dohányzás-kiegészítő termékek importjával és forgalmazásával foglalkozunk. Széles termékválasztékunk megtalálható a Nemzeti Dohányboltok kínálatában.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és úgy érzi, hogy az általunk elvárt feltételeknek megfelel, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelven írott önéletrajzát a bruttó jövedelemigény és a legkorábbi munkába állás időpontjának megjelölésével.
Cégnév: TTI Kft.