Feladatok

Lipóti Pékség Regionális Értékesítési Vezetőként egy átfogó betanulási időszak után, egy 5-7 üzletből álló saját területet lesz lehetőséged önállóan és felelősségteljesen irányítani Győr-Moson-Sopron megyében.
A professzionálisan összeállított betanulási programunkkal olyan tudást nyújtunk Számodra, melynek birtokában magabiztosan eligazodhatsz a Lipóti Pékség világában.

Milyen feladataid lesznek Regionális Értékesítési Vezetőként?
Regionális Értékesítési Vezetőként igazán változatos feladatkör vár Rád, nincs két egyforma munkanap. Pontosan ez a változatosság teszi izgalmassá és érdekessé ezt a pozíciót. Ez magába foglalja a személyzettel, az üzletek működésével, szervezésével és ellenőrzésével kapcsolatos döntések meghozatalát, illetve a kimagasló színvonalú vevőkiszolgálás biztosítását. Ezen kívül a feladatkörbe tartoznak még az új munkatársak toborzása és kiválasztása.

Feladataid részletesen:
  • Megszervezed és irányítod az üzletek napi munkáját.
  • Ellenőrzöd az üzletekben folyó tevékenységeket.
  • Betartatod az üzletek működésére vonatkozó jogszabályi előírásokat.
  • Fenntartod és fejleszted a számítógépes rendszert.
  • Motivációs rendszert dolgozol ki (KPI-ok kijelölése, követése).
  • Maradék és selejtezési rendszert dolgozol ki.
  • Piackutatást végzel, felméred a vevők igényeit, meghatározod az üzlet választékát.
  • Felelsz a szakképzett csapat felépítéséért.
  • Bérköltség tervezése, ellenőrzése.
  • Kellemes munkahelyi légkör kialakítása és fenntartása.

Fontos, hogy önéletrajzában tüntesse fel bérigényét.

Elvárások

  • Minimum 3 év vezetői tapasztalat.
  • Vállalati szemléletű gondolkodás.
  • Rugalmasságra és mobilitásra való hajlandóság, kezdeményezőkészség és érvényesülési képesség.
  • Felelősségvállalási hajlandóság.
  • Alkalmazottak vezetésének képessége.
  • Megbecsülés és tisztelet más emberekkel szemben.
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.
  • Számítógépes ismeret (Microsoft Excel).

Előnyt jelent

  • Rkeeper rendszer ismerete.
  • Győri lakhely.
  • Több éves vezetői tapasztalat.
  • Pék szaküzletben szerzett tapasztalat.
  • Bérigény feltüntetése az önéletrajzban.

Amit kínálunk

  • Céges autó.
  • Notebook.
  • Telefon.
  • Megfelelő bérezés.
  • Stabil fizetés.
Cégnév: TP-LINK NETWORKS Hungary Kft.