Feladatok

  • Sportlétesítmények nyitása és zárása
  • A vendégek ki- és bejelentkezésével kapcsolatos teendők elvégzése
  • Beléptető rendszer, kasszakezelés
  • Pénzügyi ellenőrzési feladatok elvégzése
  • A vendégek tájékoztatása, bejelentkezések, foglalások, órarendek kezelése személyesen, telefonon és elektronikusan
  • A foglaltság figyelemmel kísérése és a kihasználtság maximalizálása
  • Vendégproblémák kezelése, küldése vezetőség felé
  • Munkavégzés 2 műszakos munkarendben, nyitvatartás: hétköznap 6:00 – 24:00, hétvégén 7:00 – 22:00, műszakváltás 15:00.

Elvárások

  • Önálló, precíz pontos munkavégzés
  • Minimum középiskolai végzettség igazolása
  • Csapatszellem
  • Rugalmasság
  • Jó probléma megoldó készség
  • Önmagára és a környezetére is igényes munkavégzés
  • Angol nyelv ismerete (alapfok)
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Szolgáltatás központú és vendégorientált szemléletmód

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Referencia korábbi munkahelyekről

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Térítésmentes sportolási lehetőség sportlétesítményeinkben
  • Törvényes foglalkoztatás, teljes munkaidőben
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Vidéki munkavállalók számára utazási hozzájárulás
  • Munkaruha

Céginformáció

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME) Közép-Európa és Magyarország egyik legnagyobb presztízzsel rendelkező felsőoktatási intézménye, 1782-es alapításával a világ első műszaki egyeteme. Közkeletű elnevezése: Műegyetem. Nyolc karával és közel 22000 hallgatójával Magyarország egyik legnagyobb egyeteme.
A BME Üzemeltető és Műszaki Szolgáltató Kft. a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem létesítmény fenntartó társasága. Ezért a munkavégzés helyszíne az egyetemváros, a munkaterület pedig maga a campus területén elhelyezkedő sportlétesítmények.
Ha szeretne ebben a nagy múltú felsőoktatási intézményben dolgozni, hosszú távú munkára vágyik, elkötelezett a munkáltatója iránt, feddhetetlen előéletű, akkor örömmel várjuk jelentkezését.

  • fényképes szakmai önéletrajzokat a bérigény megjelölésével várjuk
Cégnév: BME Üzemeltető és Műszaki Szolgáltató Kft