Feladatok

  • telefonok kezelése;
  • vendégek fogadása és tájékoztatása;
  • posta küldemények kezelése;
  • munkához tartozó adminisztratív feladatok ellátása;
  • tárgyalok foglalása és berendezése;

Elvárások

  • nappali tagozatos vagy
  • hosszútávú munkát keresel
  • precíz és kommunikatív vagy
  • ráérsz délelőtt 08:00-14:00-ig minden kedden és csütörtökön

Amit kínálunk

  • br. 1875Ft-os órabér
  • fiatalos csapat

Céginformáció

A Job Force Iskolaszövetkezet 2013-ban jött létre a Work Force csoport tagjaként. Célunk, hogy a diákoknak értékes munkalehetőségeket biztosítsunk, amelyek segítik őket a jövőjük megalapozásában. Legyen szó adminisztratív feladatokról, vendéglátásról, kereskedelemről vagy informatikától, nálunk mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbb diákmunkát vagy gyakorlati helyet.
Vista utazási irodák partnerünk keresi legújabb recepciós kollégáját, ha szeretnél betekintést nyerni a turizmus világába ne habozz és jelentkezz!!!

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed ne késlekedj, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével!