Feladatok

  • Recepciós kolléga támogatása
  • Vendégek/hatósági személyek fogadása és eligazítása
  • Beérkező telefonhívások kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • HR csapat támogatása új belépők érkezésekor, illetve adminisztratív feladatokban

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos vagy 25 év alatti passzív hallgatói jogviszony
  • Minimum heti 30 óra vállalása, minimum heti 3 nap iroda jelenléttel a Budapesti Reptér területén.
  • Kivaló kommunikációs készség, nyitottság.
  • Agilitás
  • Precizitás
  • Aktív kommunikációs szintű angoltudás

Amit kínálunk

  • Br. 2117 Forint/óra
  • Minden diákunkra – így rád is – vonatkozik  majd, hogy a céges rendezvényeinkre – legyen az a nyári csapatépítő, a karácsonyi vacsora, vagy „csak” a hétvégekre szervezett színház, kiállítás, kirándulás, menhelylátogatás, faültetés, stb. – hivatalos.
  • Hétfőtől péntekig,  8-17h közötti munkaidő (1 óra ebéd idővel).

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)

Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet