Feladatok

  • recepciós feladatok elvégzése
  • beérkező vendégek fogadása, tájékoztatása
  • telefonok kezelése, postázás intézése
  • beléptető rendszer, belépőkártyák kezelése
  • öltözőszekrények kezelése
  • buszbérletek ügyintézése, rendelése, kiadása
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • felmerülő problémák kezelése, megoldása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs képesség, határozottság
  • közvetlen, kedves, segítőkész hozzáállás
  • MS Office (Excel, Word, PPT) ismeret
  • irodai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes kereseti lehetőség, SZÉP kártya juttatás, havi bónusz
  • Ingyenesen biztosított autóbusz bérlet
  • Meleg étkezési lehetőség a gyárban
  • Egészségmegőrző programok, masszázs
  • Ingyenes és kedvezményes sportolási és kulturális lehetőségek
  • Előre lépési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Masszázs