Feladatok

  • Raktárvezető munkájának segítése
  • Munkavédelmi szabályok betartása, betartatása
  • Adminisztrációs feladatok (rendelésfelvitel, számlázás)
  • Bejövő és kimenő szállítmányok fuvarszervezésének koordinálása
  • Raktárkészlet nyilvántartás, leltározás irányítása
  • Egyéb raktári tevékenységek ellátása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves, hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer használatának ismerete
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Nagy munkabírás
  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • targoncavezetői jogosítvány (3312, 3324)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Főállású munkakör
  • Versenyképes, jogtisztán bejelentett jövedelem
  • Normál egyműszakos munkarend (H-P: 7:30-16:00)
  • Részvétel egy sikeresen fejlődő csapat munkájában
  • Kedvezményes személyzeti vásárlás

Céginformáció

Az Ars Una Studio Kft. a magyarországi iskolaszer piac meghatározó szereplőjeként iskolaszerek, iskolai papíráruk, képeslapok gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

Várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva a magyar nyelvű, fényképes, szakmai önéletrajzát.