Prohuman állás

Feladatok:

  • A gyártási logisztikai folyamatok optimalizálása
  • Raktározási folyamatok fejlesztése
  • SAP projekttel kapcsolatos feladatok optimalizálása
  • Együttműködés a társterületekkel a logisztikai és a Lean folyamatok hatékonyságának növelése érdekében

Elvárások:

  • Logisztikai mérnök végzettség
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat multinacionális környezetben
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Office programok magas szintű ismerete (Excel makro és pivo, PowerBI)
  • SAP vállalatirányítás szoftver ismeret
  • Motivált-, kezdeményező-, kreatív személyiség
  • Precízen, önálló munkavégzés
  • Együttműködő- és jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil vállalat

Cégnév: Prohuman Kft.