Feladatok

  • Vállalatirányítási rendszer működtetésének raktár oldali támogatása.
  • Raktári dolgozó munkájának támogatása, koordinálása, ellenőrzése.
  • Raktári rendezettség ellenőrzése, biztosítása.
  • Társosztályokkal, partnerekkel, ügyfelekkel való napi rendszerességű kapcsolattartás, ügyintézés.
  • Raktári operáció során felmerülő problémák kivizsgálása, megoldása.
  • Árufogadás és kiadás folyamatának biztosítása, ellenőrzése.
  • Raktári berendezések, eszközök karbantartásának szervezése.
  • Leltár előkészítése, lebonyolítása, ellenőrzése.
  • Céges autók rendszeres raktározása.

Elvárások

  • Számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office, vállalatirányítási rendszer).
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves szakmai és vezetői tapasztalat.
  • Targoncavezetői engedély.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Szakma iránti elhivatottság.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent

  • Tanulékony természet, megoldás-centrikus gondolkodás.
  • Terhelhetőség, kitartás, jó kommunikációs képesség.
  • Alapfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bejelentett jövedelem.
  • Akár azonnali munkakezdés.
  • Egy dinamikus cégépítésben való részvétel.
  • Fejlődési lehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk 2021 óta van a napelemes piacon, jelenleg közel 40 munkatárssal dolgozunk azon, hogy minél professzionálisabban szolgáljuk ki ügyfeleinket. Folyamatosan bővülő fiatalos és lendületes csapatunkba keresünk agilis raktáros kollégát.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.
Cégnév: Green-Home Technologies Kft