Feladatok:

  • A raktáros kollégák munkájának figyelemmel kísérése, raktározási műveletek összehangolása és irányítása

  • Az áruk hatékony és biztonságos tárolásának biztosítása

  • Raktáros csapat beosztásának tervezése, munkafeladatok kiosztása

  • Raktárkészletek nyomon követése és optimalizálása

  • Társosztályokkal (beszerzés, gyártás, szállítás) való együttműködés a raktár zavartalan működésének biztosítása érdekében

  • A kollégák képzéseinek biztosítása, szervezése

  • Rendszeres jelentéstétel a raktári műveletekről

Elvárások:

  • Targoncavezető jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Lehetőség egy teljesen újonnan kialakított raktár vezetésére

  • Egy műszakos munkavégzés, kizárólag hétköznap

  • Bejárás támogatás

  • Hosszú távú lehetőség, stabil vállalati háttér

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: db4b28
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Guthy Alex