Feladatok

Ha érdeklődést mutat acélipari termékek iránt, szeretne komoly műszaki tartalmú gépekkel dolgozni és egy stabil, 25 éve Magyarországon működő cég csapatának tagja lenni, akkor jelentkezzen hozzánk!

Feladatok:
  • Beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele
  • Beérkezett anyagok belső jelölése, előkészítésre a raktári tároláshoz
  • Raktári gépi és kézi anyagmozgatás
  • Vevői megrendelések előkészítése szállításra
  • Készlet-ellenőrzésben való részvétel
  • Áruk kiadása
  • Leltározás
  • Raktári rend fenntartása
Munkakezdés: akár azonnal

Elvárások

  • Megbízhatóság, pontosság
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Precizitás, talpraesettség
  • Önálló felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Acélipari ismeretek
  • Tatabányához közeli lakhely

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér hosszú távú munkalehetőséggel
  • Versenyképes fizetés
  • Egy műszakos munkarend, szabad hétvégével
  • Kiemelkedő cafeteria-rendszer

A "Jelentkezés" gombra kattintva kérjük csatolja önéletrajzát!