Feladatok

  • Raktári munkafolyamatok szervezése, targoncavezetők munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Vásárolt és gyártott termékek előírás szerinti átvétele, vállalatirányítási rendszerben való rögzítése
  • Folyamatos készletellenőrzés, raktári rend fenntartása, optimális helykihasználás ellenőrzése, FIFO elv betartása
  • Szállítólevelek kiállítása, raklapmozgások nyilvántartása
  • A komissiózás helyességének és végrehajtásának ellenőrzése a rakodási ütemterv figyelembevételével
  • Leltárak leltárutasítás szerinti végrehajtása
  • Kapcsolattartás készletgazdálkodóval, termeléssel, vevőszolgálattal, szállítmányozóval
  • Minőségbiztosítási előírások betartatása, nyilvántartása
  • Szállítási problémák, reklamációk kezelése
  • Áruk targoncával való mozgatása

Elvárások

  • Középfokú logisztikai végzettség
  • Minimum 3 éves raktározási tapasztalat
  • Új típusú targoncavezetői engedély (3312, 3313, 3324)
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó szervező-készség

Előnyt jelent

  • Élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Munkába járás támogatás
  • Versenyképes bérezési csomag: Cafetéria már az első teljes hónaptól
  • Mozgóbérrendszer
  • Étkezési hozzájárulás
  • Kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőség
  • Új munkatárs ajánlási bónusz rendszer
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Kis létszámú, családias műszakok
  • Segítségnyújtás a betanulási időszakban

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Cerbona Élelmiszergyártó Zrt. az 1988 óta hazai piacon jelenlévő sokszoros SuperBrands díjas Cerbona márka gyártója, és forgalmazója.
2024. tavasztól termékpalettánk bővült további magyar tradicionális termékekkel, mint a BOCI, MELBA és PÁRIZSI KOCKA.
Elkötelezettek vagyunk a kiváló minőségű élelmiszerek gyártása iránt, melyekkel minden nap igyekszünk jobbá tenni mindannyiunk életét.
Immáron nemcsak müzliszeleteket, müzliket, gabonapelyheket, puffasztott gabonaszeleteket, zab őrleményeket, hanem csokoládé termékeket is gyártunk és forgalmazunk.

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát, bruttó bérigény megjelölésével.