Feladatok

Általános nemzetközi és belföldi áruszállítást, terítést végző cégünkbe, targonca vezetői - raktáros munkakörbe keresünk új kollegát. Munkavégzés a Budapest XVIII. kerületi raktárunkban történik.
Fő feladat, a saját, és külsős tehergépkocsik alapvetően raklapos áruinak targoncával történő fel és lerakodása, illetve általános raktárosi munkakör ellátása.

Elvárások

Targonca vezetésben, kezelésben való jártasság, gyakorlat.  Agilis, munkáját felelősséggel, és önállóan végezni tudó, a munkaeszközök állapotát megóvni képes és akaró munkavállalót keresünk. Munkaidőre vonatkozó rugalmasság előny lehet. Targonca vezetéséhez szükséges jogosítványok megléte szükséges.

Előnyt jelent

26 fős jó hangulatú, és kvalitású dolgozói csapatunkba való beilleszkedésre való törekvés.
Targonca vezetésben, kezelésben meglévő gyakorlat, munkára, munkájára odafigyelő mentalítás megléte, munkaeszközök megbecsülő kezelése fontos szempont lehet.

Amit kínálunk

Kiemelkedő bérezés, mely túlórák vállalásával jelentően növelhető. Szabad hétvége, vállalható kiemelten fizetendő szombati munkavégzési lehetőséggel. Bejelentett bérezés. Családias cég, mely 34 éve üzemel, állandó munkatársakra törekvő hozzáállással, megbecsüléssel. Budapest XVIII. kerületi raktárunkban történő munkavégzés. Munkatársaink lehetőség szerinti karrier lehetőségeinek szerves támogatása.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az állandó munkatársak hosszútávú, aktív, és stabil munkájára, és annak megbecsülésére való törekvés jellemez minket.

Önéletrajz megküldése előnyt jelenthet, de nem szükséges követelmény!