Feladatok

  • A beérkezett áru legrövidebb időn belüli szállítóeszközről történő lerakodása, raktározási helyre való elhelyezése.
  • A lerakott áruféleségeket mennyiség és minőség szerinti  ellenőrzése.
  • Az anyagtárolás és anyagforgalmazás rendjének fenntartása a rábízott termékféleségeknél.
  • A raktárban lévő áruk kötegszintű azonosítása, megjelölése.
  • Emelőgépek és targoncák napi műszakos vizsgálatának elvégzése.
  • Vegyi anyagok kezelése.

Elvárások

  • Középfokú iskolai, vagy szakmunkásképző végzettség
  • emelőgép és targonca üzemeltetéséhez szükséges végzettség (OKJ-s bizonyítvány)
  • 1 év szakmai gyakorlat

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
cafetéria

Céginformáció

Dutrade Zrt. Magyarország piacvezető acélkereskedelmi nagyvállalata keres raktárost szombathelyi telephelyére.

Cégnév: DUTRADE Zrt.