Feladatok

- raktár rendben tartása
- készletkezelés és leltár időszakosan
- árukiadás
- szállítás
- bútorok szerelése és kihelyezése a bemutatóteremben
- bemutatóteremben lámpák felszerelése
- ad hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások

- precizitás
- alapos munkavégzés
- rugalmasság
- szállításban munkatapasztalat
- bútor szerelésben tapasztalat
- önálló munkavégzésre való képesség
- tisztaság
- rendszerben való gondolkodás
- lojalitás

Amit kínálunk

- családias környezet
- korrekt bérezés
- szabad hétvége
- bejelentett 8 óra
- céges teherautó munkaidőben, illetve céges szerszámok
- próbaidő után magasabb fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Glamour Home luxus bútorokkal, lámpákkal és dekorációval foglalkozó cég.
Pár szóban arról, hogy mit képviselünk mi a hívatásunk
Az angol glamour szó jelentése “ragyogás” vagy “káprázat”.
Ez a stílus egy fajta nagyvonalúságot tükröz, szereti a finom anyagokat, a finoman kidolgozott látványos kiegészítőket, a fényt, a sokszínűséget a luxust és az eleganciát.
Egy glamour lakásnál illetve háznál nem kell törekedni a színtiszta stílusokra, bőven megenged egy kis minimált, barokkot, de még akár rusztikus elemeket is. Nagyon nagy barátja az Art Deco a maga eleganciájával és a klasszikusabb stílusok is.
Bemutatótermünk Budaörsön található.
Munkavégzés szintén Budaörsön van.

fényképes önéletrajz
Cégnév: Mesonoxian Hungary Kft.