Feladatok

  • Autóüveg termékek raktározása, és kezelése
  • Áruátvétel és kiadás, visszáru kezelés
  • Megrendelések feldolgozása.

Elvárások

  • Pontosság, megbízhatóság és kiváló problémamegoldó képesség
  • Csapatban való hatékony munkavégzés képessége

Előnyt jelent

Középfokú végzettség, targonca vezetői képesítés, valamint hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Modern és barátságos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek és képzések
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő (egy műszak) és támogatás a munka/magánélet egyensúlyában
  • Szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, az LX AUTO ÜVEG HUNGARY KFT, autóüveg nagykereskedelemmel foglalkozik, és most új munkatársakat keresünk dinamikusan bővülő csapatunkba. Az új kolléga feladatai közé tartozik a termékek hatékony kezelése, az ügyfelek kiszolgálása, valamint az adminisztratív feladatok ellátása. Ha szereted a kihívásokat és szeretnél része lenni egy fiatalos, lendületes csapatnak, várjuk jelentkezésedet!