Feladatok

  • Beérkező áruk átvétele és kiadása;
  • Fogyóanyagok hatékony kezelése;
  • Védőfelszerelések és eszközök kiadása és visszavételezése;
  • Kézi és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása;
  • Munkavégzéshez szükséges anyagok előkészítése és kiadása;
  • Egyeztetés a gyártástervező kollégákkal a szükséges anyagok beszerzéséről;
  • Kritikus készletszintek folyamatos figyelemmel kísérése;
  • Mozgások és nyilvántartások kezelése a vállalatirányítási rendszerben;
  • Maradék anyagok szakszerű kezelése;
  • Időszakos leltárban való aktív részvétel;
  • A gépjárműflotta operatív működtetése.

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány (3324, 3313, 3312);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés;
  • Raktározási munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Tapasztalati szint alapján meghatározott alapbért;
  • Egy műszakos munkarendet;
  • Széleskörű egészségbiztosítási csomagot;
  • Rugalmas, fiatalos, gyorsan fejlődő csapatban való munkavégzést.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Hőtechnika Kőolaj Kft. 1992-ben alakult, kezdetben a MOL Nyrt. Dunai Finomító ipari kemencéinek és égető berendezéseinek tűzálló falazatát építve. Az évek során folyamatosan bővítettük tevékenységi körünket és infrastruktúránkat, így mára több mint 10.000 m²-es, korszerű telephelyünkön teljes körű ipari szolgáltatásokat kínálunk, beleértve a hegesztést, korrózióvédelmet és ipari hőszigetelést is.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva lehet.
Cégnév: Hőtechnika Kőolaj Kft.