Feladatok

  • Beérkező áru átvétele,  raktárakban való elhelyezése, valamint az áru összekészítése és kiadása túrajàratokra.
  • Leltározás.

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett 2-3 év tapasztalat, kiváló problémamegoldó képesség  Felhasználói szintű office ismeret ( Word , exel).
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés, fizikai terhelhetőség.
  • Kiemelt bérezés

Amit kínálunk

  • Stabil,  hosszútávú bejelentett biztos munkalehetőség.
  • Kezdő fizetés bruttó 360.000 Ft, később plusz jutalék.
  • Barátságos, változatos munkakör.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: HÚSPOSTA Kft.