Feladatok

Minőségi borokat forgalmazunk az egész ország területére történő kiszállítással. A feladat ezek raktározása,csomagok összekészítése,kiszállítása fiat doblo kisteherautókkal. Munkaidő 8-16 30ig

Elvárások

B kategóriás jogosítvány,vezetési gyakorlat

Előnyt jelent

Számítógépes alapismeret, XVIII. kerület közeli lakóhely

Amit kínálunk

Bruttó 600.000 forint havi jövedelem,plusz forgalmi bónusz bruttó 100 ezerig,, plusz borravaló,teljes, jogtiszta bejelentés.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Royal Borház 27. éve működik, egyedi magyar borok forgalmazása a fő profilunk, fiatalos, korrekt a csapatunk.

Fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzot kérünk.
Cégnév: Royal Borház Európa Kft.