Feladatok

  • Beérkező áruk, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása
  • Az összeszedő lista alapján az áruk ellenőrzése, összekészítése, csomagolása
  • A raktári rend fenntartásának biztosítása
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Számítógépes raktári nyilvántartó rendszer folyamatos és naprakész vezetése, készletpontosság ellenőrzése
  • Közreműködés a leltározás során
  • A raktári helyiségek tisztán tartása
  • Érkező szállítmány esetén ellenőrzési és rendszerezési feladatok ellátása
  • Vonalkód olvasóval történő munkavégzés

Elvárások

  • Megbízhatóság
  • Fizikai alkalmasság
  • Gyors, pontos, lelkiismeretes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő, bejelentett munkaviszony,
  • Nagyon jó hangulatú, fiatalos és lendületes csapat
  • Korrekt bérezés, kifizetett túlórák
  • Tervezhető és kivehető szabadságos napok

Céginformáció

Nemzetközi autóalkatrész nagykereskedelmi cég (Inter Cars) franchise partnere, dunaújvárosi telephelyére keres raktáros munkatársat.

"Jelentkezés" gombra kattintás után, kérjük adja meg magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és fizetési igényét.