A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, munkatársat keres.

Raktáros (Ecseren)

Készen állsz arra, hogy egy új és ultra modern környezetben dolgozz? Csatlakozz az Ecseri raktárunkhoz és lépj a jövőbe velünk!

Feladataid:

  • Raktári munkavégzés: Az Ecseren lévő vadonat új, modern raktárban
  • Árukezelés: Gépi és kézi szállítóeszközökről történő levétel, tároló helyre helyezés, átraktározás, szállítóeszközre való fel- és lerakás
  • Komissiózás és adatrögzítés: Pontos és hatékony munkavégzés számítógépes rendszerben
  • Raktári rend fenntartása: Kapcsolattartás a területekkel és folyamatok betartása

Amit elvárunk Tőled:

  • Raktározásban, targoncavezetésben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (excel kezelés)
  • RF/MDA tapasztalat
  • Csúsztatott műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Targoncavezetői engedély (3312, 3313, 3324)
  • Többéves targoncás tapasztalat,
  • Budapesti vagy Budapest környéki lakhely.

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörnyezet: Vadonatúj, csúcstechnológiás raktárunkban minden adott a sikeres munkavégzéshez.
  • Munkaviszonyhatározott idejű
  • Bejárás támogatása: Kényelmes és új céges buszjáratot biztosítunk, vagy térítjük utazási költségeidet, hogy mindig időben érkezz a munkába.
  • Versenyképes fizetés: Megbecsüljük a munkádat, és kiemelkedő, teljesen bejelentett jövedelemmel honoráljuk.
  • Együttműködő, barátságos csapat: Egy dinamikus és támogató csapat tagja lehetsz.
  • Dolgozói kedvezmény csomag: Kedvezményes telekommunikációs vállalati számlacsomag, valamint áron aluli háztartási gép beszerzés
  • Toborzási bónusz
  • Dolgozói Webshop: Itt mindennapi fogyasztási cikkeket tudsz kedvezményesen vásárolni

Jelentkezéseket a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka