Feladatok

Vásárló fogadása, számla készítés, áru kiadás.
Beérkező árú átvétele, helyére pakolása.
Munkahely rendben tartása.

Elvárások

Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés. Számítógép felhasználói szintű ismerete.
Jelentkezést fényképes önéletrajzzal várjuk.

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány, műszaki végzettség vagy villanyszerelésben, vízszerelésben jártasság.

Amit kínálunk

Betanítási idő 3 hónap. Stabil kiszámítható munkahely 1985 óta. Családi vállalkozás, kis létszám, közvetlen kapcsolat.
Főállású munkaviszony.
Munkaidő naponta 07.00-tól 17.00-ig
Szombaton. 07.00 - 12.00-ig
Betanulást követően heti 1 szabadnap.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

A Bartók Kft 1985-ben alakult. Fő tevékenység: bolti kiskereskedelem.
Cég profilja: víz,-fűtés,-  villamossági cikkek, vasanyagok, és tüzép jellegű cikkek forgalmazása.

Erre az állásra fényképes önéletrajz csatolásával jelentkezhet.