Feladatok

Teljeskörű irodaellátással foglalkozó cégcsoportunk nagytarcsai telephelyén raktáros kollégáink
  • 8 órától 16.30-ig dolgoznak
  • a beérkező árut a tárhelyére rakják
  • kézi adatgyűjtő segítségével összekészítik a vevői megrendeléseket
  • leltároznak
  • ha akarnak, akkor túlórát vállalnak

Elvárások

  • könnyű fizikai munkát kell végezned, szóval legyél egészségileg alkalmas a munkavégzésre
  • törekedned kell a meghatározott teljesítményszint elérésére
  • lelkiismeretes és pontos munkáddal kell kimutasd megbecsülésed kollégáid munkája iránt
  • jó hangulatban, lelkesen, munkával kell eltöltened a munkaidőt
  • mentalitásoddal képviselned kell a cég értékrendjét
  • be kell tartanod a munkavégzésre vonatkozó munkavédelmi és munkaköri szabályokat

Előnyt jelent

  • láttál már irodaszer (vagy más aprócikk) raktárt
  • van emelőgép jogosítványod
  • de az se baj, ha ezeket nem mondhatod el magadról.

Amit kínálunk

  • piacképes alapfizetés
  • teljes, bejelentett, 8 órás munkaidőb 8.00-16.30-ig
  • 30 perc ebédidő
  • plusz a nap során 2x10 perc pihenőidő jár
  • könnyű betanulás - néhány nap elteltével már a többiek ritmusában dolgozhatsz
  • előrelépési lehetőség más raktári munkakörbe
  • hétfőtől péntekig egy műszakos munkarendben fogsz dolgozni, szóval szabad a délutánod és a hétvégéd
  • csupa hozzád hasonlóan értékes emberrel dolgozhatsz együtt, ezért a jó hangulat garantált
  • dolgozói kedvezményt kapsz
 A fixen felül
  • akár normál munkaidő alatt túlteljesítheted az elvárt szintet,
 amiért  50 000 - 70 000 is lehet a ráadás

Ezen kívül pedig
  • ha sok a munka, és akarsz, vállalhatsz túlórát - és kifizetjük
  • leltár miatt egy évben egyszer vagy maximum kétszer muszáj lesz túlórázni, de azt is kifizetjük

Céginformáció

Teljeskörű cégellátással foglalkozunk, és olyan jól megy, hogy több munkatársra van szükségünk.
Olvashatsz rólunk bővebben a weboldalunkon, csak írd be a keresőbe, hogy: AP-Office Kft

Nagyon fontos, hogy fényképes önéletrajzzal jelentkezz a hirdetésre.
Szeretnénk, ha olyan önéletrajzot küldenél, ami kellően kifejezi érdeklődésedet az állás iránt.
Cégnév: AP-OFFICE KFT.