Feladatok

Feladata:
Áruellenőr: a kimenő áruk ellenőrzése PDA segítségével.
Udvaron, fedett helyen végzendő munka.

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent

Raktárban szerzet tapasztalat

Amit kínálunk

  • bejelentett 8 órás, hosszú távú munkalehetőség
  • két műszakos munkarend +1 szombat
  • kiszámítható jövedelem (fix bér)
  • munkaruha biztosítása
  • vásárlási kedvezmény, kedvezményes étkezési lehetőség,
  • vidékieknek bejárás támogatása Mt. szerint,

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

19. ker. Élelmiszer, Ital és –Vegyi áru nagykereskedés munkatársat keres, az alábbi munkakörbe:
                                                                 Áruellenőr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, hogy Önéletrajzát, munkakör megnevezéssel „jelentkezem” gombra kattintva e-mailben küldje el.
Cégnév: KPL LOGISZTIKA KFT.