Feladatok

Pályakezdőként, vagy akár több éves tapasztalattal is jelentkezhetsz!
Raktárba érkező termékek átvétele, ellenőrzése, kipakolása
Áru címkézése, árukísérő bizonylatok ellenőrzése
Áru összekészítése, termékek ellenőrzése
Termék egyedi kialakítás: Krímpelés, forrasztás, ponthegesztés (betanítjuk!)
Kapcsolattartás a futárszolgálat képviselőjével

Elvárások

Önálló, precíz munkavégzés, problémamegoldó képesség
Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség
Csapatmunkára alkalmas személy
Felelősségteljes hozzáállás
Lojális hozzáállás

Előnyt jelent

Elektronikai ismeretek/alkatrész ismeret
Pontosság, monotónia tűrés
Hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tapasztalat
"B" kategóriás vezetői engedély tapasztalattal

Amit kínálunk

Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés
Stabil hátterű vállalat
Határozatlan idejű munkaszerződés
Kötött munkaidő H-Cs 7:30-16:00 – P 8:00-14h:0
Szabad hétvégék (Nincs hétvégi munkavégzés)
Felelősségteljes, komplex munkakör
Hosszú távra keresünk fiatalos csapatunkba megbízható munkatársat, kérjük, ennek függvényében jelentkezzen

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Steki-Impex Kft. magyar tulajdonú, budapesti (újpesti) Telephelyű, több mint 16 éves cég, a világ több országában (főként hazánkaban) kereskedelmi kapcsolatot ápoló vállalkozás, mely elsősorban saját raktárkészlettel és egyedigyártású termékeivel vívott ki elismerést és szerzett jópartneri kapcsolatott.

Amennyiben az alábbi hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérjük küld el fényképes Önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.