Feladatok

  • Beérkező áruk tételes átvétele, minőségi és mennyiségi ellenőrzése és a megfelelő raktárhelyre történő betöltése
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Targonca jogosítvány.
  • Pontos és önálló munkavégzés.
  • Megbízhatóság.

Amit kínálunk

  • Hétköznapokon történő munkavégzés (7:30-16:00).
  • Versenyképes jövedelem.
  • Stabil munkahely.
  • Dinamikus csapat.

Céginformáció

A Bedrock Kft. teljes munkaidőben, egy műszakos, hétköznapi munkavégzéssel áru átvevő kollégát keres.
 
Cégnév: BEDROCK Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Raktáros Pest megye

Beérkező áru pontos, naprakész átvétele Kimenő áru összeszedése, kivételezése Kézi és gépi anyagmozgatás Tehergépkocsik ki- és berakodása, valamint ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Raktáros Csongrád-Csanád megye

A társasághoz beszállított anyagok és eszközök mennyiségi és minőségi átvétele, mozgatása, komissiózása, kiadása Egyedi gyári számos és sarzsos ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Raktáros Pest megye

Raktári feladatok ellátása Kézi anyagmozgatás Targonca magabiztos kezelése Adatok rögzítése SAP-ban Alkatrészek kigyűjtése, betárolása

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE