Feladatok

Raktározási feladatok ellátása:
  • komissiózás
  • áruátvétel
  • csomagolás
  • visszáru kezelés
  • leltározás
  • raktári rend fenntartása

Elvárások

8 általános iskola, legalább egy éves raktári tapasztalat, targonca vezetői képesítés, jó fizikum, ápolt megjelenés, terhelhetőség

Előnyt jelent

Vonalkódos rendszerek ismerete, SAP vállalatirányítási rendszer ismerete, raktár gazdálkodási rendszerek ismerete, gépjárműipari végzettség vagy tapasztalat.

Amit kínálunk

  • 100%-ban bejelentett, versenyképes jövedelem
  • Egy műszakos, nappali munkarend
  • Fejlődési, előre lépési lehetőség
Juttatások:
  • Anyagmozgató kezdő bér targoncavezetői képesítéssel bruttó 535.000 Ft
  • Egyéb juttatások:
    • Utazási hozzájárulás nettó 9.500 Ft
    • Magasemelő targoncavezetői bónusz bruttó 3750 Ft/nap
    • 13. havi fizetés
  • Túlóra lehetőség
  • Egy műszakos munkarend hétfőtől péntekig 7:30-16:30

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

A jelentkezés gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!
Cégnév: PILKINGTON AGR HUNGARY KFT