Feladatok

  • Kézi, gép anyagmozgatás, komissiózás
  • Komissiózás ellenőrzése
  • Beérkező áruk mennyiségi átvétele, bevételezése
  • Kézi és gépi csomagolás
  • Leltározás
  • A készletek kezelése az ügyviteli rendszerben
  • Szállítólevelek, számlák adminisztrációja
  • Raktári nyilvántartások naprakész vezetése
  • Raktári rend fenntartása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Képesség önállóságra és csapatmunkára egyaránt
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Szabálykövetés
  • Jó fizikai állóképesség

Előnyt jelent

  • Vezetőállásos targoncavezetői engedély (3313), de támogatjuk is a megszerzését
  • PDA adatgyűjtő és ERP rendszer ismerete
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeretek (Excel)
  • Angol alapszintű nyelvtudás
  • Jártasság bútor összeszerelésben
  • Kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • Vevőközpontúság
  • Raktárlogisztika iránt való érdeklődés

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges rendezvényeken való részvétel
  • Támogató, családias munkahelyi légkör
  • Munkába járási támogatás
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a forgalmazott termékekre
  • 2 műszakos munkarend heti 5 napban
  • Havi túlóra elszámolás
  • Targoncavezetői engedély megszerzésének támogatása

Munkahelyi extrák

Céginformáció

Az Ecorgan Kft. egy több mint 25 éves múltra visszatekintő, magyar tulajdonú, prémium konyhatechnikai eszközök kereskedelmével foglalkozó cég.

Várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével!