Feladatok

  • kézi és gépi anyagmozgatás
  • a beérkező termékeket összefóliázza és ellátja a megfelelő jelölésekkel
  • tételesen átveszi és betárolja a raktárba érkező termékeket
  • kiszállítási terveknek megfelelően előkészíti a termékeket és az okmányokat az SAP rendszerben
  • veszteségmentes tárolás és mozgatás
  • raktározáshoz kapcsolódó dokumentációk elvégzése
  • raktári rend és tisztaság fenntartása, ellenőrzése

Elvárások

  • legalább szakmunkás iskolai végzettség
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány - vezetőüléses, vezetőállásos, gyalogkíséretű - és gyakorlat
  • kétműszakos munkarend vállalása
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office Excel, Word, Outlook)
  • magabiztos, határozott fellépés
  • fegyelmezett, hatékony, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • SAP ismeret
  • angol nyelvismeret

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Savencia F&D HU Zrt. francia tulajdonban lévő vállalat, és több évtizede gyárt kiváló minőségű sajtokat Magyarországon. Veszprémben gyártjuk a prémium kategóriájú Tihany Válogatás camembert sajtokat, és Répcelakon készülnek az utánozhatatlan Medve és Karaván sajtok. Panírozott sajtjainkat magyar és európai gyorséttermi láncokban is fogyaszthatod sajtfalatkaként és szendvicsben is.

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után, kérjük csatolja fényképes, fizetési igényét tartalmazó önéletrajzát!