Feladatok

  • A raktárba betárolt termékek mennyiségének és épségének megőrzése, pontos nyilvántartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Alapanyag, csomagoló átvétele és rendszerbe könyvelése
  • Anyagok, termékek mozgatása sérülésmentesen
  • A gyártmányok begyűjtése, lejelentése, majd a státusznak megfelelő helyre szállítása
  • Készáru kiszállításakor a szállítmány sértetlen összekészítése (a vevő által előírt csomagolásban, megfelelő okmányokkal ellátva)
  • Valamennyi termék biztonságos mozgatása

Elvárások

  • Két műszakos munkarend vállalása (8 órás műszakok)
  • Targoncavezetői jogosítvány, B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Havi mozgóbér
  • Cafeteria
  • A jogszabály által előírtnál magasabb összegű munkába járási üzemanyagtérítés és magasabb műszakpótlék
  • Hosszú távú biztos munkahely, családias légkör

Céginformáció

Kőszárhegyi partnerünk megbízásából keresünk raktáros kollégákat. Partnerünk egy magyar tulajdonban lévő, műanyagipari vállalat, akik hosszú távra keresik új kollégáikat.

Cégnév: ADECCO Kft.