Feladatok

  • szemrevételezi a leendő tárolási helyet és a beérkezett anyagot a szakszerű tárolás feltételeinek biztosítása érdekében
  • a hibát, hiányosságot, sérülést jelzi a felettesének
  • a beérkezett anyagot, árut le/felszedi, kicsomagolja és azonosítóval látja el (pl. kód, címke)
  • az anyagokat, termékeket csoportosítja a megadott szempontok, előírások szerint
  • továbbítja az anyagot/árut a kijelölt tárolási helyre, raktáron belüli anyagmozgatást végez
  • előkészíti a szállításra váró anyagokat/árukat (kézzel vagy anyagmozgató gépek, eszközök segítségével)
  • anyagokat, termékeket, tömeg- és darabárukat emel, hord és szállít anyagmozgató gépekkel, rakodógéppel (pl.: kézikocsival, hidraulikus emelővel, targoncával vagy daruval)
  • különféle szállítóeszközökre, szállítószalagokra rakodja az árut
  • egyezteti a fuvarokmányt és a rakományt a kiszállítandó egységrakományok előkészítése során
  • pánttal, ragasztószalaggal, fóliával vagy egyéb módon rögzíti a rakományt
  • elkülöníti a raklapon együtt nem szállítható termékeket az áruvédelmi jeleknek megfelelően elhelyezve azokat
  • ellenőrzi az áru emelhetőségét
  • számláz és pénzt kezel
  • karbantartást és műszaki ellenőrzést végez
  • tisztán tartja a rábízott gépeket, berendezéseket
  • vevőknek áru kiszállítása

Elvárások

  • Érettségi

Előnyt jelent

  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Biztosan tervezhető, több mint 30 éve fejlődő munkahely.

Munkavégzés helye:
8000 Székesfehérvár, Széchenyi utca 90.

Céginformáció

SUPERKER ELEKTRO CENTRUM Korlátolt Felelősségű Társaság
Kis és Nagykeresedelem, Import
10-25 munkavállaló
1997
8000 Székesfehérvár, Széchenyi utca 90-92.

Bővebb információkért látogasson el oldalunkra.

Jelentkezni önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.