Feladatok

  • Termékek kézi mozgatása a raktárban
  • Áru kiszedés tárhelyről illetve betárolás tárhelyre kézi szkenner használatával
  • Áru előkészítése raklapos kiszállításra és csomagküldésre
  • Egyéb fizikai munka, mely a raktári munkálatok során felmerül (áruátvétel és kiadás, raktárkezelés, dokumentálás)
  • Kimenő összekészített áruk, precíz ellenőrzése
  • Leltározásban való részvétel
  • Raktárrend fenntartása

Elvárások

  • Minimum 1 év raktárosi tapasztalat
  • Precizitás
  • Csapatszellem
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret

Előnyt jelent

  • Targonca kezelői jogosítvány gyakorlattal
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem + bónusz
  • Teljes munkaidős munkaviszony – korrekt bejelentés
  • Stabil cégháttér
  • Cafetéria
  • Éves szinten bérkorrekció

Céginformáció

Reklámajándéktárgyak értékesítésével és emblémázásával foglalkozó Német nagykereskedelmi cégünk, raktárába, keresünk munkatársakat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.